1

RRETH KOMPANISË

Turne në fabrikë
Quzhou Aoyin Metal Materials Co. Ltd
E angazhuar në industrinë e aluminit dhe çelikut që nga viti 2007, Quzhou Aoyin Metal Materials., Co Ltd është një alumin dhe çeliku i integruar me operacione të mëdha në procesin e eksportit.


PRODUKT
KATEGORITË
Ne krenohemi për krijimin e vlerës për klientët për më shumë se 10 vjet. Ne fokusohemi në tregje të ndryshme të Amerikës së Jugut, Lindjes së Mesme, Azisë, Evropës.

SHËRBIM ME NJË NDALE
Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime në kohë dhe me cilësi të lartë dhe produkte me performancë të lartë për klientët në mbarë botën.

ABONIM

GJENI PRODUKTIN E DUHUR!


LAJMET E FUNDIT
Ne dërgojmë produktet nga Kina në të gjithë botën. Thjesht na tregoni ku jeni.

- Scalping: për të hequr defektet sipërfaqësore të ti

LEXO MË SHUMË
Procesi i prodhimit të shiritit të fletëve të aluminit

Rreth Nesh

Quzhou Aoyin Metal Materials Co. Ltd
Quzhou Aoyin Metal Materials Co. Ltd
E angazhuar në industrinë e aluminit dhe çelikut që nga viti 2007, Quzhou Aoyin Metal Materials., Co Ltd është një alumin dhe çeliku i integruar me operacione të mëdha në procesin e eksportit.
Email:info@aymetals.com
NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI
Politika e privatësisë